"Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki." Mt3,3

 

brak.jpg

BRAK CZEGOŚ ISTOTNEGO?

Wielu ludziom czegoś brakuje. Niektórzy narzekają na brak wolnego czasu lub brak wystarczających środków do życia. Są wśród nas osoby osamotnione i opuszczone.

Wiele osób doświadcza ogromnego braku miłości. Brak radości, akceptacji, spełnienia, spokoju, czułości, ciepła, wolności, entuzjazmu, zapału. Chyba trudno znaleźć osobę, która mogłaby bez zawahania powiedzieć „Nie brak mi niczego!”.

Czy jednak człowiek zmuszony jest do tego, aby żyć w ciągłym poczuciu braku i pustki? Przekonaliśmy się, że tak być nie musi. Na każdy brak w naszym życiu znaleźliśmy doskonałe

WYPEŁNIENIE!

wypelnienie.jpgTym wypełnieniem, które odnaleźliśmy jest Jezus. Ten sam, który blisko 2000 lat temu został przybity do krzyża, który umarł i zmartwychwstał. Zmartwychwstał i żyje po to, aby wypełnić wszelki brak oraz pustkę jakiej może doświadczyć człowiek.

Nie pisalibyśmy o tym Tobie, gdybyśmy na własnej skórze tego nie przeżyli. Każdy z nas doświadczał jakiegoś wielkiego braku i szukał bezskutecznie sposobu na jego wypełnienie. Każdy z nas doszedł do tego, że jedynym skutecznym Wypełnieniem wszystkich braków, niedoborów, pustki jest On, Jezus Chrystus.

Czy to jest tylko nasza historia? Nie. To jest propozycja dla Ciebie. Propozycja spotkania z Tym, który zna wszystkie Twoje potrzeby i chce dać Tobie dokładnie to, czego potrzebujesz.

Zapraszamy Ciebie na 1-dniowy kurs, w czasie którego będziesz mógł zobaczyć co On przygotował dla Ciebie.

 

CZAS I MIEJSCE

Wypełnienie, to kurs, w czasie którego Bóg chce dać Tobie propozycję wypełnienia Twoich braków i potrzeb. Całkowicie za darmo i zupełnie dobrowolnie. Spotkamy się tam z Tobą tylko po to, aby zaproponować Ci spotkanie z Jezusem, który przemienił także nasze życie.

Termin najbliższego kursu to

16 stycznia 2016 r.Miejsce: Klub Osiedlowy BLASZAK, ul. Konopnickiej 2-4 (pierwsze piętro)
Jeśli chcesz się zgłosić na to spotkanie lub chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej pisz do nas na adres: kalisz@koinoniagb.pl
lub dzwoń: 500 215 355 (od 10 do 18)