Image

Świadectwo Izy

"Wszystko możliwe jest dla tego, kto wierzy." (Mk.9,23b)
Naprawdę wszystko!  :) 
Wiem kim byłam, kiedy spotkałam Jezusa 7 lat temu. Wiem kim jestem teraz. Gdy cofnę się wstecz do lat licealnych widzę dziewczynę z poranionym sercem, złamaną na duchu, z zamkniętymi oczami na przyszłość, dla której nic nie było możliwe do osiągnięcia. Fakt, że zrodziło się w moim sercu wielkie pragnienie Boga, jest jedynie zasługą Tego, który upomniał się o mnie, Tego który czekał na mnie.
Zaprowadził mnie na spotkanie wspólnotowe, po którym nie widziałam innej możłiwości służeniu Panu. Jezus otworzył mnie, uzdrowił, uczynił wolnym. Pokazał, że jest MIŁOŚCIĄ!
Po kilku latach powołał mnie do Koinonii Jan Chrzciciel, w której służę po dzień dzisiejszy. Wiem, że trudno jest trwać samemu. Kocham moich braci i siostry za to, że nie pozwalają mi stać w miejscu, że bardziej zależy im na mnie niż na samych sobie. Są żywym świadectwem Jezusa. Mówią: "Zmień swoją mentalność! Chrystus Zmartwychwstał!"
Uwierz, że moje życie teraz ma sens. Wiem jaką droga kroczyć, czego oczekiwać, odważnie marzyć, pragnąć i mieć pewność, że otrzymam, bo Bóg jest wierny! Jeśli myślisz, że są rzeczy nieosiągalne, to jesteś w błędzie - UWIERZ!
Chwała Temu, który przewyższa wszystko!!!

Świadectwo Jana

Jezus spotkał mnie w bardzo trudnym momencie mojego życia. W momencie kiedy wszystko straciło sens, wszystko się dla mnie skończyło .  Wtedy pewna osoba powiedziała mi : BÓG  CIĘ KOCHA I ZALEŻY MU NA TOBIE !! Wraz z podjęciem decyzji, że oddaje Jezusowi  moje życie, wszystko zaczęło  się  na nowo : 
-  mogę na wiele spraw spojrzeć inaczej 
-  zaufałem Jezusowi, że wszystkim się zajmie
-  mój umysł odzyskał spokój , moje serce wypełnia pokój 
-  stoję obok problemów, oddałem je Jezusowi, który je zabrał aby dać mi nowe życie.
Dzisiaj wiem, że Jezus jest ze mną, jest moim najlepszym Przyjacielem. Dzisiaj wiem, że wszystko zyskałem w NIM – JEZUSIE ZMARTWYCHWSTAŁYM.

Świadectwo Sławki

Chrystus Zmartwychwstał!
Odkąd poznałam Jezusa i oddałam swoje życie w Jego ręce, On nie przestaje mi błogosławić Przez ostatni czas ja i mój mąż mieliśmy problemy finansowe więc zaczęłam modlić się o nową, lepiej płatną pracę dla męża (ja studiuję dziennie).
Prosiłam Pana by dał nową pracę do końca roku i uwierzyłam Mu, że mnie wysłuchał. Z początkiem listopada mój mąż znalazł nowe miejsce pracy, oczywiście lepiej zarabia Chwała Panu! On troszczy się o tych, którzy Mu ufają.
To jeszcze nie koniec.. Dwa tygodnie temu przeprowadziliśmy się do większego mieszkania (wynajmujemy je) i nie musimy płacić za nie odstępnego. Pan bardzo mile nas zaskoczył. Jak mówił św.Paweł: „Bóg może nieskończenie więcej, niż prosimy czy rozumiemy.” Bóg po prostu bardzo nas kocha mnie i Ciebie, który czytasz to świadectwo. Zachęcam Cię, jeśli czego kolwiek potrzebujesz, nie bój się prosić o to Boga  - bo On chce Ci dać więcej niż myślisz. Amen

Świadectwo Ireny

Do kościoła chodziłam zawsze, do Boga modliłam się też zawsze. Wiedziałam że On jest, trudno mi było jednak uwierzyć całkowicie w Jego obecność. Spotkałam młodą dziewczynę całkowicie sparaliżowaną, wymagającą nieustannej opieki. Zawsze litowałam się nad takimi ludźmi, a teraz w moim sercu pojawiła się miłość. Po trzech tygodniach żarliwej modlitwy o życie dla Kingi, uwierzyłam całkowicie, że Jezus jest Żywy, Zmartwychwstały. Usłyszałam Jego głos „ Ja Jestem”. Zapragnęłam grać na gitarze i śpiewać z innymi ludźmi. Zostałam zaproszona do Domu Modlitwy Koinonii Jan Chrzciciel i tutaj gram i śpiewam z innymi na chwałę Boga. Jezus pojawił się w moim życiu osobowo, prawdziwie. Słyszę w sercu „JA JESTEM” i wiem, że to prawda, wiem ze jest ze mną każdego dnia.