Wolni w Chrystusie

Kurs Wolni w Chrystusie
ŻYCIE W WOLNOŚCI POD SKRZYDŁAMI BOGA
(wykłady, modlitwa, doświadczenie)


„Wolność od wpływu złych duchów nie jest celem sama w sobie. Celem jest otrzymanie pełni błogosławieństwa, jakie Bóg dał nam w swoim Synu i pójście za Nim. Uwolnienie wyrywa nas z więzów i prowadzi ku błogosławieństwu. Hebrajskie słowo tłumaczone, jako błogosławieństwo (baruk) oznacza danie komuś wiary we własne siły, umocnienie go tak, by odnosił sukcesy i pomyślnie się rozwijał. Bóg jest źródłem wszelkiego błogosławieństwa.”

/Neal Lozano/


„Dzięki posłudze modlitwy uzdrowienia wewnętrznego i uwolnienia mogę osobiście doświadczać wolności w Chrystusie, wolności którą zaplanował dla mnie Jezus, którą dał mi przez swoją śmierć i zmartwychwstanie. Wiele razy widziałam, chrześcijan którzy zmagają się z lękiem, chorobą, nienawiścią, słabością, nieprzebaczeniem itp. nie wiedząc, że za tym kryje się duchowa rzeczywistość. Często my sami: nasze słowa, gesty, decyzje, działania, powodują otwarcie drzwi wobec zła.
Ten kurs pokazuje jak je zamknąć, jakie narzędzia dał nam Jezus. On jest tym, który nas wyzwala, On jest Prawdą i On powiedział, że Prawda nas wyzwoli.”

/Iwona Patynowska/

 

Chrystus Zmartwychwstał.

Jeśli trafiłeś tutaj to zapewne chcesz poznać więcej szczegółów na temat kursu pt. Wolni w Chrystusie. Oto i one.

1. Kurs odbędzie się 10 czerwca br. w Wyższym Seminarium Duchownym w Kaliszu, ul. Złota 144

2. Rozpoczynamy w sobotę o godzinie 9.00. Przewidywany czas zakończenia pierwszego dnia ok. godz. 19. 

3. Podczas kursu zapewniamy kawę, herbatę oraz coś słodkiego.

5. Ze względu na miejsce i charakter kursu nie przewidujemy mozliwości opieki nad dziećmi.

6. Koszt kursu wynosi 30zł

8. Zgłoszenia zarówno elektroniczne (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - koniecznie w treści wiadomości proszę podać numer telefonu) jak i telefoniczne (tel. 736 002 348) przyjmujemy do 9 czerwca br.

9. Na inne pytania chętnie odpowiemy.

 plakatwww.jpg


Drukuj   E-mail